Power Bank WALKER WB-950 5000mAh, вхідвихід Type-C
Об'єму 5 000 мАг буде достатньо для повного заряджання будь-якого сучасного пристрою.
Більше ніяких кабелів та дротів.
WB-950 підключається безпосередньо до смартфона.
Вмонтована в power bank ніжка-підставка забезпечить зручний перегляд відео та заряджання телефону одночасно.
Купуючи товари у нас, Ви обов'язково отримаєте офіційну гарантію від нашого магазину, та якісну консультацію наших менеджерів
Гарантія - 12 місяць.
За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою:
м. Полтава вул. А. Кукоби, 27 або за телефонами, вказаними на сайті.
Оплата та доставка проводитись будь-яким зручним для Вас спсобом.
Бажаємо Вам приємних покупок та чекаємо на Вас та Ваші дзвінки.
Ми в соцмережах:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WALKER |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 220 В |
| Выходной ток | 2100 мА |
| Особенности | С подставкой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 30.8 мм |
| Вес | 88 г |
- Цена: 350 ₴




