Power Bank WALKER WB-410 10000mAh black
WB-410 - Зовнішній акумулятор.
Призначений для зарядки смартфонів, мобільних телефонів, планшетів, MP3 плеєрів та інших цифрових пристроїв.
Корпус виконаний із високоякісного пластику.
Power Bank оснащений багатоступінчастим захистом від короткого замикання, перевантаження по струму та напрузі, перегріву.
Наявність LED індикатора допомагає стежити за залишковим рівнем заряду.
Тип батареї – Li-polymer.
Ємність - 10000 мАг.
Вихід 1: USB – 5B ~ 2.1А. Вихід 2: USB – 5B ~ 2.1А. Вихід 3: Type-C 5B ~ 2.1А.
Вхід 1: Micro USB 5B ~ 2.1А. Вхід 2: Type-C 5B ~ 2.1А.
Вага: 226 гр.
Розмір: 135х68х14, 4 мм.
Фірмова картонна упаковка.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WALKER |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 220 В |
| Выходной ток | 2400 мА |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество заряжаемых устройств | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Высота | 15 мм |
| Вес | 226 г |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴






