Power Bank WALKER WB-630 30000mAh black
WB-630 - Зовнішній акумулятор WALKER WB-730 має одну з найбільши ємністей серед усієї лінійки зовнішніх акумуляторів WALKER.
Корпус виконаний із високоякісного пластику чорного кольору.
Power Bank оснащений багатоступінчастим захистом від короткого замикання, перевантаження по струму та напрузі, перегріву.
Наявність LCD дисплея допомагає стежити за залишковим рівнем заряду.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WALKER |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 220 В |
| Выходной ток | 3000 мА |
| Особенности | Ремешок на руку, Фонарик, Дисплей, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка, Сквозная зарядка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество заряжаемых устройств | 3 |
| Максимальная мощность W | 22.5 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 68.7 мм |
| Высота | 42.2 мм |
| Вес | 610 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴








