Power Bank WALKER WB-640 40000mAh black
Power Bank WALKER WB-640 40000mAh
- це портативний зарядний пристрій, який призначений для заряджання телефону, планшета або іншого мобільного пристрою за відсутності електромережі.
Power bank – універсальна батарея (може бути різної ємності 6000 – 9000-10000-16000-20000 мАг), за допомогою якої можна зарядити будь-який гаджет, підібравши відповідний кабель (Micro, Lighting, Type-C).
Важливими характеристиками сучасних Power Bank є:
• Ємність. Чим більша ємність, тим більше разів ви зможете зарядити свій телефон або інший пристрій;
• Потужність вихідна, з якою портативна батарея заряджатиме ваш пристрій і потужність вхідна, з якою зовнішній акумулятор може сам заряджатися;
• Роз’єми. Наявність універсальних вхідних і вихідніх роз’ємів для заряджання гаджетів та безпосередньо портативної батареї.
Купуючи товари у нас, Ви обов'язково отримаєте офіційну гарантію від нашого магазину, та якісну консультацію наших менеджерів
Гарантія - 12 місяць.
За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою:
м. Полтава вул. А. Кукоби, 27 або за телефонами, вказаними на сайті.
Оплата та доставка проводитись будь-яким зручним для Вас спсобом.
Бажаємо Вам приємних покупок та чекаємо на Вас та Ваші дзвінки.
Ми в соцмережах:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WALKER |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 40000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Особенности | Ремешок на руку, Фонарик, Дисплей, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка, Сквозная зарядка |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 68.7 мм |
| Высота | 67 мм |
| Вес | 805 г |
- Цена: 2 300 ₴








