
Моноблок Dell OptiPlex 3050 AIO | 19.5” | i5 / 8GB / SSD / Гарантія + б/д клавіатура та мишка
7 300 ₴
- Менее 2 ед.
+380 (99) 758-57-16
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моноблок Dell OptiPlex 3050 AIO - стильний і потужний моноблок ідеальний варіант для роботи, навчання чи домашнього користування. Не займає багато місця, все в одному корпусі.
✅ Компактний і безшумний
✅ Усе протестовано — готовий до роботи
✅ Підійде для офісу, Zoom, Google Docs, YouTube, 1С
✅ Можлива доставка НП або самовивіз
✅ Гарантія / Перевірка на місці
При замовленні моноблоку, отримуєте бездротовий комлект Logitech клавіатура та мишка у подарунок!!!
Купуючи товари у нас, Ви обов'язково отримаєте офіційну гарантію від нашого магазину, та якісну консультацію наших менеджерів
Гарантія - 1 місяць.
За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою:
м. Полтава вул. А. Кукоби, 27 або за телефонами, вказаними на сайті.
Оплата та доставка проводитись будь-яким зручним для Вас спсобом.
Бажаємо Вам приємних покупок та чекаємо на Вас та Ваші дзвінки.
✅ Компактний і безшумний
✅ Усе протестовано — готовий до роботи
✅ Підійде для офісу, Zoom, Google Docs, YouTube, 1С
✅ Можлива доставка НП або самовивіз
✅ Гарантія / Перевірка на місці
При замовленні моноблоку, отримуєте бездротовий комлект Logitech клавіатура та мишка у подарунок!!!
Купуючи товари у нас, Ви обов'язково отримаєте офіційну гарантію від нашого магазину, та якісну консультацію наших менеджерів
Гарантія - 1 місяць.
За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою:
м. Полтава вул. А. Кукоби, 27 або за телефонами, вказаними на сайті.
Оплата та доставка проводитись будь-яким зручним для Вас спсобом.
Бажаємо Вам приємних покупок та чекаємо на Вас та Ваші дзвінки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Дополнительная комплектация | Клавиатура, Компьютерная мышь |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Количество потоков процессора | 4 |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core i5 |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Чипсет | Intel B250 |
| Модель процессора | QuadCore Intel® Core™ i5-6500T |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 19.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 530 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Оптический привод | DVD |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Корпус | |
| Типоразмер | Desktop |
| Мощность блока питания | 130 Вт |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 300 ₴






